logo
TR       EN

Yazın Vazgeçilmezi Terlikler

Başak Taşdeğirmen Temmuz 18, 2018

Yaz aylarının en sevilen parçası terlikler ayaklarımızı özgürlüğüne kavuşturuyor. Rahat ve şık adımlar atmak isteyenlerin tercihi olan terlikler farklı modelleri ile bu yaz da dolaplarımızda yerini almaya başladı. Önü kapalı, mule ve düz tabanlı terlikler bu sezon favorilerimiz arasında.


 


mulest


Mule Terlikler


1950’li yıllarda Marliyn Monroe ile üne kavuşan mule terlikler etkisini bu yaz da sürdürüyor. Keten elbiseler ve bol pantolonlarla çok sevdiğimiz topuklu terlikler çok şık görünüyor. Sizde şık bir görünüm yakalamak ve gündüzden geceye geçerken de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir alternatif arıyorsanız mule terliklere bir şans vermelisiniz.


kapalı copy


Önü Kapalı Terlikler


Hem geçiş mevsimlerinde hem de yazın kullanabileceğiniz önü kapalı terlikler bu sezon birkaç farklı alternatifle karşımıza çıkıyor. Çiçek nakışlı, püsküllü, hasır ve etnik desenli olarak üretilen önü kapalı terlikler jeanler ve şortlarla çok yakışıyor. Basic bir atlet, kimono ve şortunuzla kombinleyerek yaz akşamlarında cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.


düzterklik


Düz Terlikler


Hemen hemen herkesin dolabında bulunan düz tabanlı terlikler bu sezon da yükselişini sürdürüyor. Yazın plajda, günlük kullanımda ve akşamları en rahat seçeneklerden olan düz tabanlı terlikler uçuş uçuş elbiselerle çok yakışıyor.


< Geri Dön

Benzer İçerikler

Tüm Makaleler

Bizi takip edin!

* Bültenimize abone olduğunuz için teşekkürler.

Instagram