logo
TR       EN

Maksimalist Küpeler

Başak Taşdeğirmen Nisan 19, 2018

Maksimalist olarak adlandırılan büyük küpeler, artık yalnızca podyumlarda değil günlük hayatta da karşımıza çıkmaya başladı ve özellikle toplu saçların vazgeçilmez tamamlayıcıları haline dönüştü. İster şık bir kıyafetle ister yalnızca sade bir tişörtle kullanabileceğiniz bu kocaman küpeler, bu sezon çok modalar.


 


maksimalistküpeler


 


Oldukça büyük olan bu küpeleri, abartısız topuzlar, sade atkuyrukları ve hafif bir makyaj ile kullanmanızda fayda var. Gösterişli ve şık dururken aynı zamanda ‘cool’ görünmenizi de sağlayacak bu aksesuarlar ideal bir kombin tamamlayıcısı. Maskülen parçalara feminen bir hava kazandıran bu küpeleri, sweatshirt veya takım elbiselerinizle de kombinleyebilirsiniz.


Modayı takip etsem de romantik bir görünümden vazgeçemiyorum diyorsanız bu küpeler tam sana göre. Hem gömlekler hem de tişörtler ile boynunda bir fularla kombinleyebileceğiniz çiçekli küpeler bu sezon çok trend.


Maksimalist küpelerde bu sezon en çok tercih edilen modeller, ışıltılı olanlar. Hem dev hem de ışıl ışıl küpelere kim hayır diyebilir ki?


En düz stile bile bir anda değiştirip, ışıltı katacak olan bu aksesuarları bu sezon mutlaka deneyin. Maksimalist küpeler ile ilgili bir ipucu: her ne kadar hafif malzemelerden üretiliyor olsalar da, birkaç saat içinde kulaklarınızı acıtabilirler. Bunun önüne geçmek için uçları silikon kaplı klipsli modelleri tercih ederseniz, gün boyu konforlu bir kullanım sağlamış olursunuz.


< Geri Dön

Benzer İçerikler

Tüm Makaleler

Bizi takip edin!

* Bültenimize abone olduğunuz için teşekkürler.

Instagram