logo
TR       EN

70'ler Esintisi: Fular

Başak Taşdeğirmen Şubat 21, 2018

Alışmış olduğumuz sıradan kombinleri daha şık bir hale getirmenin ve yeni bir boyut kazandırmanın en bilindik yolu, aksesuarlar. Tüm zamanların en çok kullanılan aksesuarlarından biri olan fularlar, sonbahar - kış aylarında vazgeçilmezimiz oluyor. Bizi annelerimizin eski fotoğraflarına taşıyan 70’li yılların favori parçası fularlara bu sezon mutlaka bir şans verin.


Canlı renklerde edineceğin birkaç fularla, ne giyeceğinizden emin olamadığınız en sıradan günlerde bile kurtarıcı kombinler yaratabilirsiniz. Bazen bir tişört veya kazakla kombinleyeceğiniz fularınızı, kot gömleklerle de kullanarak, 70’li yılların sokak modasına dönüş yapabilirsiniz.


 


ayakbilekveboyun


Fularları sadece boyunda değil kolunuzda, saçlarınızda, ayak bileklerinizde ve çantalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir ipucu daha verecek olursak renkli ve desenli fularları yüksek bel pantolonların köprüsünde kemer olarak kullanabilirsiniz. 


 


çantafular


70’ler modasının yansıması desenli ve renkli fularların yanı sıra, tek renk ince fularlar da bu senenin trend aksesuarlarından biri. İnce fularları maskülen bir görünüm yaratmak için takım elbiselerinizle ve gömleklerinizle kullanabilirsiniz.


< Geri Dön

Benzer İçerikler

Tüm Makaleler

Bizi takip edin!

* Bültenimize abone olduğunuz için teşekkürler.

Instagram